Wakacje na Klinach 2020 - zapisy trwają

Z przyjemnością informujemy, że jak co roku, tak i teraz zapraszamy uczniów szkół podstawowych na Wakacje na Klinach. Potrwają one dłużej niż zwykle, bowiem od 1 lipca, aż do 28 sierpnia (oczywiście wszystko zależy od zainteresowania). Zajęcia, tak jak w 2019 r. zostaną podzielone na dwa odrębne bloki:
Letnie Zajęcia Edukacyjne – w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 10.00 – 15.00; LZE obejmą przede wszystkim różnego rodzaju warsztaty artystyczne: plastyczne, teatralne, filmowe, rękodzielnicze itp.
Wakacyjny Klub Juniora – we wtorki i czwartki, w godz. 10.00 – 15.00; WKJ to przede wszystkim zajęcia rekreacyjno-ruchowe: siatkówka, piłka nożna, dwa ognie i innego rodzaju gry sportowe, a także gry terenowe i spacery na place zabaw.
Zajęcia, tak jak w poprzednim roku prowadzone przez animatorów Fundacji Sztukarnia, będą odbywały się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych, w maksymalnie 12-osobowych grupach, wyłącznie na terenie Klubu Kliny oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie (w zasięgu spaceru; zgodnie z wytycznymi epidemicznymi nie wolno nam korzystać z transportu autokarowego ani z komunikacji miejskiej). Mimo ograniczeń gwarantujemy wspaniałą zabawę i mnóstwo wrażeń.
Koszt: Letnie Zajęcia Edukacyjne – 60 zł/tydzień, Wakacyjny Klub Juniora – 40 zł/tydzień. Honorujemy Krakowską Kartę Dużej Rodziny KKR3+, na które przysługuje 50 proc. zniżki.
Uwaga: nie zapewniamy wyżywienia.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.